مرحله 1: به پرداخت متصل شوید

رایگان عضو پرداخت شوید.
خرده فروشی آنلاین (فروشگاه اینترنتی) خود را با روش های ساده و متنوع به پرداخت متصل کنید.

مشاهده بیشتر...

پس از عضویت و تکمیل اطلاعات فروشگاه سرویس های مورد نظر خود را انتخاب کنید

مرحله 2: خریدار وارد فروشگاه اینترنتی شده و کالای مورد نیاز خود را انتخاب و مشخصات خود را وارد میکند.

سپس نحوه پرداخت مبلغ سفارش و نوع ارسال سفارش با انتخاب یکی از روش های زیر توسط خریدار مرحله خرید پایان می پذیرد.

مشاهده بیشتر...

روش های پرداخت سفارش:
- پرداخت از طریق کارتهای اعتباری (پرداخت آنلاین): در این سیستم خریدار مبلغ سفارش را از طریق کارت های بانکی(عضو online payment)به صورت آنلاین پرداخت نموده و پس از ارسال سفارش توسط فروشگاه مبلغ سفارش به فروشگاه پرداخت خواهد گردید.
-پرداخت پس از تحویل در محل (COD): در این سیستم مامور پست پس از تحویل مرسوله به خریدار، مبلغ سفارش را دریافت و به حساب شرکت پرداخت واریز می نماید و پس از آن شرکت پرداخت با فروشگاه تسویه حساب می نماید.
روش های ارسال سفارش:
- پست پیشتاز (تحویل48 ساعته)
-پست سفارشی (تحویل 3 الی 5 روزه)

مرحله 3: بسته بندی

پس از ثبت سفارش کالاهی شما را مطابق با درخواست بسته بندی و فاکتور سفارش به باکس سفارش الصاق می کنیم.مدیر فروشگاه با استفاده از پنل اختصاصی پرداخت که در اختیار دارد فاکتور سفارش حاوی اطلاعات خریدار را پرینت گرفته و پس از بسته بندی کالای مورد نظر، در پنل خود سفارش را " آماده به ارسال " اعلام می نماید.

مشاهده بیشتر...

در این لحظه موجود بودن کالا و ارسال آن از طریق پیام کوتاه به خریدار اطلاع رسانی می گردد. لازم به ذکر است سیستم لجستیک پرداخت میتواند انبارداری، بسته بندی و پرینت فاکتور سفارشات و تغییر وضعیت دادن سفارشات را برای شما انجام دهد.

مرحله 4: توزیع سفارشات شما

مامور پست با استفاده از پنل اختصاصی سامانه پرداخت اطلاعات را دریافت و کالا را از فروشگاه جمع آوری و به استان خریدار ارسال می نماید.

مشاهده بیشتر...

در این لحظه ارسال سفارش از استان مبدا از طریق پیام کوتاه به خریدار اطلاع رسانی می گردد.
مامور پست استان توزیع، سفارش را در محلی که توسط خریدار اعلام شده تحویل خواهد داد. و در صورت عدم حضور خریدار، مامور پستمجدداً در روز بعد جهت تحویل سفارش به خریدار مراجعه خواهد نمود و در صورت عدم حضور خریدار، سفارش توسط مامور پست، پیش برگشت خواهد گردید و سپس برای فروشگاه ارسال می گردد.

اتصال رایگان بدون هزینه

یک ماه خدمات رایگان دریافت کنید