انبارداری محصولات فروشگاه اینترنتی شما بصورت اتوماسیونی!

با استفاده از سرویس انبارداری هوشمند پرداخت در کمتر از یک روز انبار خود را در اختیار بگیرید. انبارهای مکانیزه ای، با امنیت بالا برای شما فراهم گردیده است. فقط کافی است توسط کامپیوتر یا موبایل انبار خود را مدیریت نمایید. کالاها را طبق قوانین و ضوابط استاندارد از شما تحویل گرفته می شود و کالای شما بر اساس حجم و دسته محصول در فضای مناسب قرار می گیرد. پس از ورود کالا به انبار، پلتفرم موجودی شما را نمایش می دهد و با ثبت درخواست شما در پلتفرم پرداخت، کالاها برای مشتریان ارسال می گردد و یا می توانید با روش های ساده و استاندارد (ماژول های آماده و API) موجودی کالا و درخواست ارسال سفارش را به نرم فزارها، فروشگاه ها، اینستاگرام و یا کانال تلگرام خود متصل کنید

از انبار هوشمند لذت ببرید و فقط نحوه چیدمان ، نگهداری و موجودی را بصورت آنلاین کنترل کنید!

انبار مطمئن، نگه داری مدرن محصولات آماده برای بسته بندی و ارسال

گزارش عملکرد انبار

چک کردن لحظه به لحظه موجودی انبار از طریق پلتفرم پرداخت به آسانی.

هشدار اتمام کالا

امکان تعریف حداقل موجودی انبار جهت هشدار برای تامین مجدد کالا

محاسبه روزانه هزینه انبارداری

بر اساس حجم کالای موجود در انبار هزینه انبارداری محاسبه و به حساب شما منظور می گردد.

جواب:

انبار تهران در حال حاضر فعال می باشد و به زودی انبار اصفهان

مشتریان برای استفاده از سرویس با استفاده از درگاه پرداخت آنلاین اکانت خود را شارژ می کنند و به اندازه حجم کالهای موجود در انبار یه صورت روزانه بر اساس تعرفه محاسبه و از دپوزیت شارژ شده کسر می گردد. هزینه سرویس انبارداری در انتهای هر روز کسر خواهد شد.

انبارهای لجستیک پرداخت دارای بیمه آتش سوزی، سرقت، زلزله، آتشفاشان و ساعقه می باشد. امنیت انبارهای لجستیک فروشگاه های اینترنتی توسط 2 نگهبان و دوربین های مدار بسته به صورت شبانه روزی تامین می گردد.

اتصال رایگان بدون هزینه

یک ماه خدمات رایگان دریافت کنید